Kategoriler
Sohbet Odaları

Sohpet

Ücretsiz sohbet edebileceğiniz yeni arkadaşlıklar kurabileceğiniz sınırsız mesajlaşıp kızlarla ve erkeklerle tanışabileceğiniz sohbet sitesi mi? Sohpet sitesi mi? İkiside aynı anlama gelmekte ama doğru yazılımı sohbet olacaktır.

SOHBET NE ANLAMA GELİR?

1- Dostça, arkadaşça konuşarak hoş bir vakit geçirme, diyalog, muhabbet, söyleşi, yârenlik, karşılıklı hasbihâ etmek.

2- Söyleşi.

SOHBET DOĞRU NASIL YAZILIR?

Bu kelimenin nasıl ne için kullanıldığı farketmeksizin sohbet mi, sohpet mi olarak yazıldığı sorgulanır. Bu kelimenin doğru kullanımı TDK ya göre sohbet şeklinde olmalıdır.

sohpet (Yanlış olan)
sohbet (Doğru olan)

Cümle içinde kullanımı:

“Sohcet sohbet sitesinde sohbet kanalında çok güzel sohbet konuları konuşuluyor.”

SOHPET

Bazen hızlı konuştuğumuzda sohbet kelimesini sohpet diye kullanabiliyoruz. Örnek olarak “sohpet ediyorum, sohpetteyim, telefonda sohpet ediyoruz” gibi.

Sizde sohbet odalarımıza sohbete bağlan dügmesine tıklayarak kendinizi ifade eden anlam içeren sizi farklı gösterecek bir rumu/nick yazarak (şifre kutusunu boş bırakabilirsiniz) sohbet odalarımıza bağlanabilir ücretsiz sınırsız sohbet edebilirsiniz. Unutmayın yeni aşklar dostluklar bir selam yazıp güzel sohbetler açarak başlar.

“Sohpet” için 2 yanıt

Yoğun tempolu bir işim var molalarda kafa dağıtmam gerekiyor. Burası ilaç gibi geldi üstelikte telefonumdan kolayca girebilmek ayrı bir güzel yok uygulama yok sohbet programı yok ücretli üyelik silver gold premium üyelik gibi sacma sapan para tuzağı siteler ile alakası yok.

Bende çoğu zaman sohpet diye söylerim ama yazarken sohbet yazarım. Hazır girmişken sohbete bağlanım dedim biraz yeni ama olsun muhabbet sarıyor vakit buldukça tekrar sohbet etmeye geleceğim. Favori sitelerime ekledim eğlenceli yer sıkılmazsınız ben sıkılmadım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir